Stavor spoločnosť s.r.o. vznikla 21. januára 1998. Naša spoločnosť vznikla v tom čase ako firma zaoberajúca sa konkrétne na stolársku výrobu. Postupom času sa naša firma Stavor spol. s.r.o. začala rozvíjať, keď v roku 2002 rozšírila svoje obchodné aktivity o predaj stavebného materiálu. Presne o sedem rokov, teda v roku 2009 naša spoločnosť sa okrem spomínaných aktivít začala aktívne venovať aj piliarskej výrobe a spracovaniu drevnej hmoty.

Hlavným cieľom našej spoločnosti je bezpochyby ponúkať zákazníkom čo najprijateľnejšiu cenu na trhu a zároveň im poskytnúť len tú najvyššiu kvalitu a spoľahlivosť akú inde len tak ľahko nenájdu. Snažíme sa o vysoko profesionálny prístup pracovníkov firmy, vo vzťahu k zákazníkom, ktorý je kľúčový pre úspešné podnikanie a napredovanie firmy. Za naše 15 ročné pôsobenie na slovenskom trhu sme vykonali niekoľko stoviek až tisícok objednávok pre našich, spokojných klientov.

Za celé toto obdobie sme vypracovali niekoľko stavebných projektov ako napríklad výstavbu chát, rôznych prípravných prác pre stavbu, či niekoľko búracích a zemných prác. Ďalej sa okrem toho naša spoločnosť špecializuje aj na neremeselnú výrobu nábytkov, piliarsku výrobu, maliarstvo, natieračstvo, zváračské práce, stavebné zámočníctvo, či poskytovanie ubytovacích služieb bez stravovania pre našich zákazníkov.

Naše sídlo nájdete v obci Zákamenné na adrese Podkamenné 132. V samotnej predajni na uvedenej adrese pre Vás ponúkame okrem spomínanej ponuky služieb aj predaj so železiarskym tovarom, farbami a sklom.

V prípade otázok nás kontaktujte buď na niektoré číslo uvedené v kontaktoch alebo prípadne pomocou mailu na našu e-mailovú adresu info@stavor.sk . Pevne dúfame, že budete s našimi službami maximálne spokojní!

Tešíme sa na Vás!

STAVOR, spol. s r.o.
IČO: 36371343
Podkamenné 132
02956 Zákamenné